Jaunumi

Par Mums

Mūsu prognoze par Latvijas „sasniegumiem” ES ir apstiprinājusies. Izdariet secinājumus, kungi!

Republikas interneta vidē parādījušies paziņojumi par dažu Latvijas sasniegumu statistiku 12 Eiropas Savienībā pavadītajos gados.

Piemēram, šajā laikā mūsu mazās valsts iedzīvotāju skaits no 2 milj. 300 tūkst.cilvēkiem 2003.gadā līdz 1 milj. 950 tūkst. – 2016. Piebildīsim, ka tie ir oficiālie skaitļi. Patiesībā mūsu valsti atstājušo skaits ir lielāks.

Šajā pašā laikā Latvijas valsts parāds no 1,3 mljrd. Pieauga līdz 8,5 mljrd. eiro. Būtiski pieauga arī kredītu slodze uz iedzīvotājiem, Benzīna cena faktiski ir divkāršojusies, pieaugot no 0,56 līdz 1 eiro. Par simts eiro kļuvis dārgāks dzīvojamās platības kvadrātmetrs.

Minēto datu vidū nav informācijas par to, par cik iedzīvotājiem sadārdzinājās komunālie pakalpojumi, pārtikas produkti un nepārtikas sektora preces – šie cipari bojā „sasniegumu” ainu. Toties ir arī informācija par to, ka kopprodukts uz vienu iedzīvotāju no 6,7 tūkst. pieauga līdz 10,5 tūkst. eiro (atgādinām, ka Latvijas „dvēseļu” rindas 12 gados izrādījās krietni izravētas). Tiek ziņots arī par to, ka ir pieaudzis ārstu skaits uz 10 tūkst. iedzīvotāju, taču, protams, nav atsauču uz to, ka mūsdienu medicīna Latvijā ir komatozā stāvoklī un ir kļuvusi praktiski nepieejama pārējiem vienkāršiem valsts iedzīvotājiem.

Var atzīmēt arī mundru paziņojumu par to, ka darba algu līmenis aizvadītajos gados nо 200 eiro palielinājies līdz 600 eiro. Vārdu sakot, informācija paredzēta aprobežotiem cilvēkiem vai tādiem, kas labi iekārtojušies uz retajiem labklājības ciņiem Latvijas bezcerības un nabadzības purvā. Tiem, kuri nav zaudējuši spēju racionāli domāt, ir skaidrs, ka minētie „sekmīgie” skaitļi patiesībā ir viltīgi skaitļi.

Mūsu situācijā ir nevis smieklīgi, bet drīzāk noziedzīgi runāt par kaut kādiem „sasniegumiem”, kad valsts galvenā bagātība – tauta – kūst kā marta sniegs pavasara saules staros.

Rīcības partija paredzēja un atklāti runāja par šādu scenāriju Latvijai ES rindās. Kopā ar saviem kolēģiem – eiroskeptiķiem no citām Eiropas valstīm konsekventi iestājoties pret Briseles bezdomīgo politiku, kuru uztiepj aizokeāna kuratori, izrādījies, ka mums ir taisnība mūsu prognozēs un brīdinājumos. Šodien mūsu valsts, pat salīdzinājumā ar citiem ES „jauniesauktajiem” no austrumiem, ir visneizdevīgākajā stāvoklī, riskēdama noslīdēt pēdējā vietā ES valstu dzīves līmeņa reitingā. Spriežot pēc tā, ka mūsu varas iestādes neko nevar piedāvāt sabiedrībai, lai labotu Latvijai apkaunojošo situāciju, ārkārtīgi smagais stāvoklis, kādā ir tauta un valsts kopumā, arvien pasliktināsies. Vienīgā cerība, kas atliek Latvijas elektorātam, atvest pie varas tos, kuri ir gatavi kalpot valstij, nevis pašu makam, kuri ir gatavi rīkoties saprātīgi un racionāli, ar pilnīgu atbildību par tautas nākotni.

Šāds darbs jāsāk municipālo vēlēšanu posmā: no vietējām varas iestādēm jānovāc visi tie, kuri atbalsta korupciju un nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu, kuri neprot strādāt efektīvi, nespēj reaģēt uz kritiku un labot trūkumus. Šodien tādiem vadītājiem dažādos valsts reģionos, un it īpaši pie mums Latgalē, viss noiet no rokām vienkārši tādēļ, ka viņi visi ir pazīstamu Latvijas partiju biedri. Šīs partijas, lai tā būtu valdošā „Vienotība” vai arī opozīcijā esošā „Saskaņa”, var palielīties ar to vien, ka ir noveduši valsti līdz kliņķim un ;pastāvīgi krāpj savus vēlētājus ar skaļiem solījumiem. Reāli auglīgi strādāt un īstenot gudru politiku viņi nespēj.

Kārtējais apstiprinājums tam augstāk minētie „sasniegumus”, ko guvusi Latvija, būdama Eiropas Savienības sastāvā. Tādēļ Latvijas vēlētājiem beidzot ir pienācis laiks atgūties no ilūzijām un ieraudzīt, ka valsts politiskajā laukā parādījies spēks, kurš spēj rīkoties atbildīgi un apņēmīgi. Šis spēks ir Rīcības partija.

Igors Bēniņš

Rīcības Partija
Aizvērt
Aizvērt