Jaunumi

Par Mums

No informācijas aizlieguma – līdz cietumiem „politiskajiem”?

Mūsu valdošo politiķu demagoģiskie spriedumi par uzticību demokrātijai un vārda brīvībai vairs nespēj maldināt nevienu saprātīgi domājošu Latvijas iedzīvotāju. Visi šie vārdi ir meli un liekulība, kas ar apskaužamu regularitāti saplīst, atduroties pret realitāti. Mūsu centīgie „dūres varoni” , kas ierosina krimināllietas par joku, vajā par „nepolitkorektu” fotogrāfiju sociālajos tīklos, bloķē „naidīgus” portālus un televīzijas kanālus, šķiet, darījuši it visu, lai Latviju aiz tās robežām uztvertu ne citādi kā „nacistu maršu” valsti. Taču viņiem joprojām nav miera.

Neredzot acīm redzamu katastrofu visās valsts dzīves jomās, viņi ar maniakālu stūrgalvību turpina cīņu ar Krievijas plašsaziņas līdzekļiem. Tā arī šodien, Vispasaules aviācijas un kosmonautikas dienāа – svētkos, kurus atzīmē visā pasaulē par godu cilvēka pirmajam lidojumam kosmosā, Latvijā pārtrauca telekompānijas RTR translāciju.(Īsi pirms tam tika bloķēts portāls „Sputnik” RussiaToday). Vēl viens nekrietns izlēciens pret Krieviju un Latvijas dzīvojošiem KF pilsoņiem, krievvalodīgajiem Latvijas iedzīvotājiem un visiem pārējiem, kuri skatās televīzijas kanālu „Rossija” un ciena to par augsto profesionālismu un objektīvu notikumu atspoguļošanu. Ja kāds ir piemirsis: 12.aprīlī pirmo lidojumu kosmosā veica Jurijs Gagarins – Padomju Savienības, kurā ietilpa arī Latvijas PSR, pilsonis. Tā kā, raugoties plašāk, Latvija visnotaļ pamatoti varētu lepoties ar savu piederību PSRS slavas pilno pagātni un tās sasniegumiem, taču acīmredzot skaudība, mūžīgā sāpe un šaursirdīgais ļaunums neļauj. Tikai šī nostāja nenāk par labu visai tautai.

Divos pēdējos gados Latvijas cītīgā piedalīšanās „sankciju karā” pret Krieviju nodarīja mūsu valsts ekonomikai, kuru jau bez tā „apskrubinājusi” labvēle – Eiropas Savienība, tik lielus zaudējumus, ka valdība slēpj no tautas šos ciparus, kas apzīmē vairākus miljardus, kā visnozīmīgāko valsts noslēpumu. Taču kāda tam nozīme – visi jau tāpat zina. Taču mūsu vadītāji, šķiet, zaudējuši jebkādu saikni ar īstenību. Kā apburti, viņi ieklausās Jena Stoltenberga mantrās par „agresīvo Krieviju”, un drīzo karu Baltijā; gremo CNN ziņu izlaidumu bruiesmu stāstus, ar šausmām skatās BBC „profesionāļu” zemas kvalitātes šizofrēniskos murgus par Trešā pasaules kara sākumu Latgalē. Taču visi šie dubļainie murgi, rupjie meli un klajas provokācijas nerada mūsu vadītājiem nedz vēlmi atslēgt šos kanālus kā tādus, kuri propagandē karu un naidu, nedz kaut vai vēlēšanos klusi paust sašutumu un nepiekrišanu, kas tādos gadījumos būtu vietā. Lūk, kur tik tiešām dubulti standarti un pilnīga kalpu pakļāvība saimniekiem no ES un NATO!

Mēs, Rīcības partijas pārstāvji, aicinām mūsu valdošo eliti attapties, nepasliktināt savu jau tāpat vien neapskaužamo stāvokli. Liedzot tautai iespēju brīvi saņemt informāciju, jūs tikai pastiprināt lielum lielās daļas Latvijas iedzīvotāju nepatiku pret sevi, padziļināt negatīvos procesus, kas norisinās sabiedrībā, atņemot pat vislojālākajiem pilsoņiem atlikušo ticību tam, ka Latvijas ievēro demokrātijas principus.

Kaitējot pati sev,. Latvija no visa spēka traucas priekšā rusofobu lokomotīvei, nemanot, kā ir mainījusies „vecāko brāļu” retorika un rīcība Eiropas Savienībā attiecībā pret Krieviju. Pat ASV prezidents Baraks Obama, kaut arī negribīgi, taču atzīst savas „kļūdas” un KF un tās prezidenta Vladimira Putina taisnību pasaules politikas globālajos jautājumos. Un neviens vairs neuzdrošinās atspēkot Krievijas masu mediju informāciju, kas balstīta uz patiesiem faktiem un reāliem notikumiem.

Latvijas kārtējais totalitārais izmežģījums, kas piesegts ar farizejisku spriedumu skrandām, nepaliks nemanīts Eiropas un Krievijas sabiedrībā. Mūsu „viensētu elites” patvaļa drīz mums atsauksies. Jādomā, ka nāksies kārtējo reizi atcelt kaunpilno aizliegumu. Protams, ar ievērojamiem zaudējumiem valstij.

Igors Bēniņš

Rīcības Partija
Aizvērt
Aizvērt