Jaunumi

Par Mums

Obama legalizējis sātanismu

Tādas iespaids, ka pirms savas aiziešanas Obama ir gatavs ne tikai Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstīm, bet arī savai valstij sagādāt „pārsteigumus”, kas nav savienojami ar viņa „miera baloža” tēlu, kuru avansā, kopā ar prāvu kukuli, viņam dāvājusi Nobela komiteja. Nav šaubu, ka Baraks Huseins paliks vēsturē ne tikai kā „visvājākais ASV prezidents”, bet arī kā asiņainu avantūru cienītājs, homoseksuālistu aizstāvis, kurš uztiepa viendzimuma laulību legalizāciju savā valstī un Eiropā. Kā arī kā prezidents, kurš atbalstīja sātanismu valsts līmenī.

 

Septembra beigās informācijas aģentūra News Front publicēja šos datus, atsaucoties uz amerikāņu avotiem. Sātana baznīcas galva Lisjēns Grivzs pauda pateicību ASV prezidentam un valdībai par amerikāņu sātanistu interešu izprašanu. Runa ir par federālās valdības pieņemto lēmumu atļaut rīkot visās skolās fakultatīvās nodarbības sātanismā. Valsts skolās mācību grāmatas tādiem fakultatīviem tagad tiks finansētas uz valsts rēķina.

 

Pirms gada Detroitā tika atklāts piemineklis Sātanam. Skulptūra sastāv no trim figūrām: sātanisma dievības Bafometa, kā arī zēna un meitenes, kas stāv pie viņa kājām. Tieši bērni kļūst par sātanistu „melno mišu” upuriem. Atbilstoši amerikāņu tiesībsargu datiem, Savienotajās Valstīs ik gadu atrod 5 tūkstošus neatpazītu bērnu līķu. Bērnu ārsts no Losandželosas G.Simpsons paziņoja: „Jāatzīst, ka sātanistu akti attiecībā pret maziem bērniem ir baisa realitāte. Mūsu valstī tā ir visakūtākā problēma, kurai mediķiem jāpiesaista visas mūsu sabiedrības uzmanība”.

 

Nesen FIB atzina, ka ASV teritorijā eksistē vairāk nekā 4 milj. sātanistu. Lieta tāda, ka sātanistu kustībai allaž ir bijis slepens atbalsts no amerikāņu prezidentu puses, bet sākot no prezidenta R.Reigana šis atbalsts ieguvis atklātu atbalstu. Reigans publiski atzina sātanisma svarīgo lomu mūsdienu amerikāņu dzīvē. Sātanisma vēsmojumi irt skāruši ne vien ASV valdību, bet arī lielākās korporācijas. Piemēram, 1990.gada 1.martā vienā no amerikāņu televīzijas vadītāja Fila Donahjū šoviem uzstājās korporācijas „Procter and Gamble” vadītāji. Viņi paziņoja televīzijas skatītājiem, ka ir Sātana baznīcas sekotāji un atskaita tās atbalstam prāvu savas peļņas daļu. , Ir zināms, ka tām pievienojušās daudzas citas kompānijas.

 

Īpašu uzmanību sātanisti velta jaunatnei. Lielākajai daļai jaunu cilvēku kā sava veida ievads sātanismā ir Helovīna svētki (31.oktobrī), kas ir sens nāves pavēlnieka sātana pielūgšanas rituāls. Tajā piedalās gandrīz visi ASV iedzīvotāji. Ne velti Sātana baznīca Amerikā šo dienu atklāti pasludināja par saviem svētkiem. Kopš sešdesmitajiem gadiem sātanisti pārņēma jaunatnes dzimumaudzināšanu savās rokās. „Caur seksu mēs iekarosim viņu dvēseli,” apgalvoja sātanistu galva un „Sātana Bībeles” autors La Vejs, kurš vienlaicīgi bija arī Holivudas galvenais padomnieks. Sākusies seksuālā revolūcija deva pilnīgu brīvību izvirtībai un sodomītismam.

 

Šodien vairs nav noslēpums, ka ASV un Lielbritānija kļuvuši par starptautiskiem sātanisma, kas izplata savu ietekmi visā pasaulē. Pēc Diānas Koras vārdiem, organizācijas „Childwatch” „Bērnu uzraudzība”) vadītāji Anglijā vien ik gadu upurē sātanam 4 tūkstošus bērnu. Stāšanās homoseksuālās attiecībās ar vīriešu dzimuma bērniem ir viens no galvenajiem veidiem cilvēka iesaistīšanai sātana rituālos. Sātanismā iesaistītu Eiropas karalisko ģimeņu un daudzu valstu vadītāju publiskā atmaskošana periodiski satricina sabiedrību, taču ar katru gadu kļūst arvien skaidrāk, ka viņiem viss tiek piedots: viņi joprojām ieņem tos pašus amatus, nemaina saskarsmes loku, piekopj to pašu politiku savā valstī un aiz tās robežām.

 

Rodas jautājums, kā tas var skart Latviju? Visnotaļ vienkārši – mūsu vadītāji, kā uzticīgi vasaļi, it visā pilda sava lēņu kunga gribu. Pie mums jau ir bijuši mēģinājumi ieviest skolās un bērnudārzos „Seksuālo izglītību”, ir bijuši uzstājīgi mēģinājumi likuma līmenī legalizēt homoseksuālistus un viņu savienības; mūsu Ārlietu ministrijas vadītājs pilnā balsī paziņo par savu „zilo” orientāciju. Kas tad varētu mūsu valdošajiem spert vēl vienu drosmīgu soli uz pilnīgu uzvaru, piedāvāt arī mūsu valstī atbalstīt valsts līmenī sātanistus vai kaut netraucēt viņu darbību? Vēl jo vairāk, ka sātanisti tiek labi sponsorēti. Valsts departaments viņus aizstāv un atbalsta visās valstīs, kurās ir iekļuvusi šī puve.

 

Rīcības partija uzskata, ka to iztraucēt spēj tikai viens – šādas „brīvības”, kas novesta līdz pašas dzīves pamatu un tradīciju, garīgās būtības sagrozīšanas, kategoriska nepieņemšana. Mēs darīsim visu, lai sātanisms nekad netiktu legalizēts mūsu valstī, tāpat kā homoseksuālās „laulības” un citas izvirtības, kas tiek aktīvi uztieptas Latvijas tautai jaunu „demokrātisko vērtību” veidā.

 

Igors Meļņikovs

Rīcības Partija
Aizvērt
Aizvērt