Jaunumi

Par Mums

Sūdzība Satversmes tiesā pret valodas izglītības reformu

Rīcības partija ir iesniegusi sūdzību Satversmes tiesā pret valodas izglītības reformu un skolu pāreju uz pilno apmācību latviešu valodā.

 

Rīcības partijas valdes priekšsēdētājs, bijušais LR Saeimas 10. un 11.sasaukuma deputāts, 2018. gada 20. aprīlī ir iesniedz is Latvijas Konstitucionālajā tiesā sūdzību pret skandalozo valodas izglītības reformu un skolu pāreju uz pilno apmācību latviešu valodā.

 

Mēs uzskatām par bezjēdzīgiem mītiņus un protesta akcijas, jo LR prezidents Raimonds Vējonis jau ir paziņojis par grozījumiem likumā par izglītību, kas paredz, ka vidējo izglītību Latvijā var iegūt tikai valsts valodā.

 

Diemžēl daudzas partijas nopelna politisko kapitālu, virzot ļaudis ielās, pilnībā saprotot, ka strīds ir pārcēlies uz likumisko pusi, un tā risinājumu ir iespējams panākt tikai tiesas kartībā, tieši tāpēc, ka mēs saucamies par Rīcības partiju, tika nolemts sagatavot prasību un sākt tiesvedības procesu,  un, ja būs tāda nepieciešamība, tad mēs esam gatavi sniegt prasības arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā!

Rīcības Partija
Aizvērt
Aizvērt